Keratynowe Prostowanie Włosów – Global Keratin

Kuracja i kosmetyki Global Keratin™ są w 100% naturalne. Głównym składnikiem jest keratyna będąca podstawowym składnikiem budującym strukturę włosów, paznokci i skóry.

Aplikacja odbywa się w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz kosmetycznych przez przeszkolonego fryzjera-stylistę, przestrzegającego rygorystycznej procedury i stosującego profesjonalne narzędzia fryzjerskie.

Umożliwia to wykonanie bezpiecznego prostowania, które własciwie pielęgnowane kosmetykami Global Keratin™ utrzymuje się do nawet 4-ech miesięcy!

Ponadto, dogłębnie odżywia włosy i przywraca je do naturalnego zdrowego stanu, odbudowuje ich odporność oraz nadaje sprężystość i połysk, a wszystko dzięki keratynie, naturalnie wnikającej głęboko w strukturę włosa.

Rezultaty są widoczne prawie natychmiast po zastosowaniu, a jeżeli się rozmyślisz – keratynową powłokę, można zmyć niemal natychmiast, bez jakichkolwiek skutków ubocznych.

Kuracja jak i kosmetyki Global Keratin™ mogą być aplikowane na każdy rodzaj włosów oraz każdy stan włosów. Nie ma przeciwskazań, by używać ich na włosach farbowanych, czy prostowanych chemicznie, czy zaraz po zabiegu koloryzacji. Wręcz przeciwnie – im włosy bardziej osłabione (czy wręcz nawet zniszczone), tym dłużej efekt będzie widoczny i dłużej się utrzyma.

Zapomnij o prostownicy, zaoszczędź na częstym ponawianiu zabiegów prostowania włosów, odzyskaj czas i nerwy stracone przy ciągłym układaniu włosów. Przyjdź do nas i dogłębnie odbuduj włosy!!!

Global Keratin jest dla Ciebie!